KILKA SŁÓW O MNIE I NIE TYLKO 

Witajcie!

Nieoczekiwanie, niespodziewanie i zaskakująco w zakładce „o mnie” znajdziecie informacje „o nas”, gdyż od pewnego czasu jest nas dwoje. Kiedyś, nie tak dawno temu nadszedł taki dzień, w którym powstał foto-team. Drużyna dwóch fotografów. Drugim fotografem jest Magda, która w zależności od wybranego pakietu uwieczni najpiękniejsze chwile Waszego życia na fotografiach sama lub wspólnie ze mną. A zatem – Poznajmy się :) 

Krzysiek - teoretycznie jestem twardo stąpającym po ziemi informatykiem, który odkrył w sobie talent do robienia niebanalnych fotografii. Zapisane w genach skłonności gadżeciarskie sprawiają, że w swojej pracy wykorzystuję zawsze sprzęt najwyższej jakości i najnowsze techniki informatyczne. Nic, co nowe nie jest mi obce.

Jestem członkiem The International Society of Professional Wedding Photographers (Międzynarodowego Stowarzyszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych), które to w swych szeregach zrzesza wyłącznie najlepszych fotografów ślubnych z całego świata. Profesjonalizm, doświadczenie i talent - to niezbędne wymagania, które musi spełnić każdy członek ISPWP. Są one wnikliwie sprawdzane podczas procesu aplikacji. Przynależności do Stowarzyszenia nie można sobie kupić. Daje to gwarancję, że podejmując współpracę z fotografem stowarzyszonym w ISPWP będzie się miało do czynienia z osobą nie tylko utalentowaną ale też docenianą w branży fotograficznej.

Magda - teoretycznie jestem bujającą w obłokach, wiecznie rozmarzoną panią fotograf z dyplomem Kolegium Sztuk Pięknych. Moja odbiegająca od normy wrodzona wrażliwość sprawia, że dostrzegam piękno tam, gdzie inni go nie widzą i płaczę na każdym ślubie.

Praktycznie - jesteśmy ludzi, którzy "podobno" potrafią robić zdjęcia. Bardzo dużo nas łączy, ale jeszcze więcej dzieli. Łączy nas pasja fotografowania, zamiłowanie do wywoływania uśmiechu i łez wzruszenia. Kochamy świat, ludzi i emocje, które im towarzyszą. To co nas dzieli, czyli sposób postrzegania świata, sprawia, że tworzonym przez nas reportażom nie brakuje absolutnie niczego. Uzupełniamy się, dopełniamy, mobilizujemy, motywujemy, inspirujemy. Wspólnie tworzymy.

Pozdrawiam

Krzysiek Mazurkiewicz Fotograf ślubny Lublin

Fotograf ślubny Lublin, Warszawa

Ostatnio na blogu

 

 

 

Menu