Jak i co …

PORADY

Nasze produkty ślubne

Praca fotografa ślubnego to nie tylko robienie zdjęć w czasie uroczystości to też Nasze Produkty. To wcześniejsze przygotowania sprzętu, zapoznanie się z indywidualnymi wymaganiami Pary Młodej, rozpoznanie terenu itp itd. Cała masa ważnych spraw, których nie widać. A co widać? Widać oczywiście to co w tej pracy najważniejsze – piękne obrazy. Fotografie, na których zapisane są najwspanialsze chwile Waszego życia. Ale nawet najpiękniejsze zdjęcia tracą swój blask jeśli fotograf nie zadba o ich ostateczną oprawę.

Zdjęcia ślubne i pudełka ślubne

Możliwości atrakcyjnej oprawy fotografii jest wiele. Zacznijmy od (nie)zwykłych odbitek. Pamiętajmy, że odbitka odbitce nie równa. Powierzając zlecenie ich wykonania swojemu fotografowi będziecie mieć pewność, że ich jakość będzie perfekcyjna, kolory idealnie odwzorowane, a ostrość wyjątkowa. Skąd ta pewność? Profesjonalny fotograf zwykle współpracuje z jednym, wybranym i zaufanym laboratorium, posiada profile kolorystyczne stosowane przy wywoływaniu zdjęć, regularnie sprawdza poprawność kalibracji swojego monitora.

Odbitki jakie od nas otrzymacie wykonywane są na wysokiej jakości papierze  Kodak Professional Endura lub oraz Fujicolor Crystal Archive Digital Pearl, zazwyczaj w formacie 15 x 23. Przekazujemy je na Wasze ręce w ręcznie wykonanym, spersonalizowanym pudełku wykończonym tkaniną introligatorską.

zdjęcia ślubne

Fotoalbumy i fotoksiążki

Bardziej wyrafinowaną formą oprawy zdjęć ślubnych są fotoalbumy i fotoksiążki. Proste i eleganckie w formie lub bardziej wyszukane, zdobione kryształami – wybór stylu należy do Was. Co jednak wybrać – album czy książkę? Dla miłośników wygodnych foteli lubiących zanurzyć się na dłużej w lekturze zdecydowanie polecam książkę. Może się ona składać aż z 200 stron więc z łatwością można w niej opisać – za pomocą obrazów oczywiście – cały dzień Waszego Ślubu. I to dosyć dokładnie 🙂 Strony takiej książki to wysokiej jakości druk cyfrowy na papierze o gramaturze 250g/m2.

Czym zatem jest fotoalbum? To produkt dla „czytających streszczenia”. Może składać się z maksymalnie 70 stron a zatem trudno jest w nim zamieścić wszystkie szczegóły. Trzeba się mocno ograniczać w wyborze zdjęć. Ale ma on jedną zasadniczą przewag nad książką. Jego strony są naświetlane, wywoływane w procesie chemicznym. Są więc odbitkami fotograficznymi, nie drukiem. Jakość kolorów, przejścia tonalne, ostrość będą więc identyczne jak odbitek o których pisałem powyżej.

I albumy i książki możecie otrzymać w przeróżnych formatach – od malutkich 15 x 15 po na prawdę pokaźne 30 x 45. My osobiście swoim klientom polecamy zwykle zestaw 3 albumów lub książek – jedną dużą w rozmiarze 30 x 30 i dwie mniejsze – 20 x 20, którymi zwykle młodzi małżonkowie obdarowują rodziców.

 fotoksiążka ślubna

Indywidualna strona internetowa

Oprócz ciekawej formy prezentacji zdjęć w formie animacji, oferuję też bardziej tradycyjny produkt tego typu. Mowa tutaj o indywidualnej stronie internetowej na której podziwiać można fotografie Pary Młodej. Takie rozwiązanie umożliwia szybkie i bezproblemowe pokazanie zdjęć naszym znajomym i rodzinie. Aby przejść do indywidualnej strony internetowej, wystarczy kliknąć w określony link (na życzenie Klienta – strona może być zabezpieczona hasłem). Rozwiązanie to jest niezwykle praktyczne – nie musimy poświęcać już czasu na przesyłanie poszczególnych zdjęć za pośrednictwem maila, bo na spersonalizowanej witrynie znajdują się wszystkie najważniejsze i najpiękniejsze fotki z dnia ślubu, wesela i pleneru.

Zdjęcia na nośniku danych

Standardem stało się również przekazywanie większej niż wydrukowana czy wywołana liczba zdjęć na nośnikach elektronicznych. Do niedawna królowała tutaj płyta CD/DVD lecz w ostatnim czasie na prowadzenie wychodzi przenośna pamięć USB popularnie zwana pendrive’em. Jest to bardzo wygodna forma przekazywania fotografii. Wygodna i bardzo efektywna. Urządzenie jest małe i lekkie a potrafi przechować na prawdę pokaźną liczbę zdjęć. Dużo łatwiej jest wziąć je ze sobą na spotkanie ze znajomymi niż przepiękny, ale jednak dosyć duży i ciężki album. Oferowane przez nas pendrive’y mają zawsze oprawę w 100% spójną pod względem estetycznym i kolorystycznym z innymi oferowanymi produktami – albumami, książkami, pudełkami na odbitki. Dodatkowo przykładamy ogromną wagę do tego aby współgrały one z charakterem nowożeńców i harmonizowały z ogólną oprawą wesela.

pendrive ślubny

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że poprzeczka, którą nam stawiają Pary Młode jest zawieszona bardzo wysoko i nieustannie się unosi. Dlatego też śledzimy na bieżąco  trendy i nowości, podejmujemy współpracę wyłącznie z zaufanymi dostawcami dbając o satysfakcję naszych klientów, by móc usłyszeć od nich takie oto opinie:

Ania i Konrad: „Hej właśnie dostałam przed sekundą przesyłkę. Wyglądają pięknie… i to pudełeczko! mhmmmm….:) 🙂 🙂 Zdjęcia są mega mega fajne :)”

Maria i Łukasz: „Cześć, dostalismy przedwczoraj. Jesteśmy bardzo zadowoleni, nie spodziewaliśmy się takiej ślicznej oprawy 🙂 Dziękujemy:)”

P.S.

O produktach napisałem już w 20012 roku. Zobacz co się zmieniło (klik klik)

Menu