About

Czyli ....

Krzysztof Mazurkiewicz

| email: k.mazurkiewicz@gmail.com | Tel. 535 457 573

ul. Burgaska | 02-758 Warszawa | woj. mazowieckie

ul. Skłodowskiej | 20-029 Lublin | woj. lubelskie

Współczesne technologie informatyczne dają nam wiele możliwości, również w zakresie uwieczniania ważnych i wyjątkowych momentów w naszym życiu. Odkryłem w sobie talent, który daje mi szanse tworzyć wyjątkowe zdjęcia ślubne, przy wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętu i technik komputerowych.

Fotograf musi posiadać dar uwieczniania najważniejszych momentów na różne sposoby. Tworzone przeze mnie obrazy są przepełnione emocjami i radością, a kiedy sytuacja tego wymaga potrafię również doskonale ująć momenty oficjalne, doniosłe i wymagające zachowania powagi.

Wykonuje profesjonalne reportaże, których głównym elementem jest fotografia ślubna (przygotowania, ceremonia, wesele, plener), sesje z brzuszkiem, chrzty. Obsługuję również różnego rodzaju okolicznościowe wydarzenia rodzinne.

Jako fotograf ślubny z dużym doświadczeniem, gwarantuje Ci, że stworzona przeze mnie relacja z tego wyjątkowego wydarzenia będzie doskonale oddawać emocje, które mu towarzyszyły. Dzięki uwiecznionym przeze mnie obrazom, będziecie mogli wracać do chwil, które zmieniły wasze życie. Dopracowany album z relacją, będzie stanowił również doskonały prezent dla waszych weselnych gości.

Najczęściej pracuję na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, w takich miastach jak Warszawa, Lublin czy Chełm.

W sprawie oferty cenowej proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub telefon, który znajduje się w dziale KONTAKT.

 

Życie jest strasznie wielka przygodą …

Ostatnio na blogu

O MNIE

 

 

 

Menu