SPOTKAJMY SIĘ

Zawsze uważam, że najlepiej spotkać się osobiście, aby móc zadać pytanie i udzielić wyczerpującej odpowiedzi. Po drugie takie spotkanie to wyśmienita okazja, by porozmawiać o fotografii ślubnej i spróbować nowej pysznej kawy.

KAŻDY ŚLUB JEST INNY

Choć zamieszczony obok zbiór pytań i odpowiedzi pomoże rozwiać część wątpliwości, pamiętajcie, że jestem bardzo elastyczny jeśli chodzi o współpracę z Wami.  Moja firma stale się rozwija, a ja zawsze staram się spełnić wszytskie Wasze zachcianki dotyczące Waszych zdjęć ślubnych. Nie pracuję szablonowo. Do każdego ślubu podchodzę indywidulanie, dlatego bardzo cenię sobie możliwość spotkania z Wami i porozmawiania o Waszych oczekiwaniach.  

01. JAKI JEST KOSZT WYKONANIA PRZEZ CIEBIE REPORTAŻU ŚLUBNEGO?

Koszt usługi wykonania reportażu ślubnego zależy od wybranego pakietu. Stawka początkowa wynosi 2400 złotych za wesele. W celu uzyskania pełnej wyceny skontaktuj się ze mną za pomocą strony Kontakt w menu lub na info@krzysztofmazurkiewicz.com .

02. CZY MASZ OKREŚLONY LIMIT CZASU PRACY W DNIU ŚLUBU?

Nigdy nie ograniczam czasu potrzebnego na wykonanie zdjęć ślubnych na Waszym weselu. Jestem do Waszej dyspozycji w każdej minucie tego ważnego dla Was dnia. 

03. W JAKICH MIASTACH WYKONUJESZ ZDJĘCIA ŚLUBNE?

W zasadzie w każdym mieście w Polsce a nawet na świecie jestem w stanie wykonać reportaż ślubny. Uwieczniałem śluby w Lublinie, Zamościu, Kielcach, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i wielu innych miastach. Fotografowałem zakochanych ludzi w Lizbonie, Bergen, Sztokholmie. Dystans wyrażony w kilometrach nie powinien być powodem Waszych wahań co do wyboru fotografa.

04. JAKI JEST CZAS OCZEKIWANIA NA ZDJĘCIA?

Materiał w wersji elektornicznej oddaję zazwyczaj po dwóch tygodniach od wykonania zdjęć. Otrzymujecie wówczas ode mnie dostęp do galerii internetowej, w której zamieszczam Wasze w pełni obrobione fotografie. Zdjęcia wydrukowane przekazuję Wam w ciągu kilku dni od dokonania przez Was wyboru zdjęc do druku. 

05. JLE ZDJĘĆ DOSTANIEMY?

Z reportażu ślubnego przekazuję minimum 500 zdjęć. Fotografie z sesji narzeczeńskiej i plenerowej liczone są odrębnie.

06. CZY ZDJĘCIA SĄ PODDANE OBRÓBCE?

Tak. Wszystkie zdjęcia bez wyjątku otrzymujecie po pełnej obróbce. Każda fotgrafia jest dla mnie równie ważna i nad każdą pracuję równie dokładnie.

07. CZY POSIADASZ OPINIE KLIENTÓW?

Tak! Możecie je po prostu wyszukać w internecie. Moje opinie nie są kreowane przeze mnie. Dodatkowo opinie możecie znaleźć na mojej stronie (klik, klik).

08. CZY OTRZYMAMY GALERIĘ ZDJĘĆ ŚLUBNYCH NA STRONIE WWW?

Tak. Otrzymacie w pełni edytowalną galerię z opcją osobnej galerii dla gości. W galerii możecie oznaczać zdjęcia jako prywatne (niewidoczne dla gości), ulubione (np. przeznaczone do wydruku) jak również je pobierać. Galeria jest oczywiście zabezpieczona hasłem.

09. CZY WYKONUJESZ SESJE PORTRETOWE NA WESELU?

Oczywiście. Uważam, że jest to bardzo dobry sposób na wspaniałe pamiątki. Bardzo lubię robić takie zdjęcia.

10. CZY MÓJ WUJEK MOŻE ROBIĆ ZDJĘCIA NA NASZYM WESELU?

Oczywiście może. Ale jeżeli wujek nie bedzie wykonywał zdjęć na ślubie w kościele dostaniecie ode mnie drobny upominek fotograficzny :) 

11. JAKIEGO SPRZĘTU UŻYWASZ?

Używam aparatów firmy CANON i SONY. Dodatkowo posiadam sprzęt zapasowy, który w razie awarii podstawowego apartau jest zastępowalny. 

12. CZY MASZ FIRMĘ I CZY ZAJMUJESZ SIĘ TYM PROFESJONALNIE?

Tak. Prowadzę firmę od 2011 roku. Używam też legalnego oprogramowania do obróbki zdjęć co gwarantuje, że sprzęt nie zostanie mi zarekwirowany jako dowód w sprawie piractwa. 

13. JAK ZABEZPIECZASZ NASZE ZDJĘCIA?

Już w trakcie ślubu wykonuję backup. Dokładny opis w jak to robię znajdziecie tutaj (Bezpieczeństwo Waszych zdjęć).

ZANIM NAS OPUŚCISZ

FAQsMenu