Zapraszam na …

BLOG

Opis produktów ciąg dalszy

Produkty oferowane Parom Młodym

Chciałbym przedstawić, jeszcze raz dokładnie opis produktów, oferowany moim Klientom. Jako fotograf ślubny zajmuję się bowiem nie tylko wykonywaniem sesji z samej ceremonii, wesela i pleneru. Wychodząc naprzeciw potrzebom Młodych Par, proponuję kompleksowy zakres usług obejmujący także przygotowanie profesjonalnych prezentacji fotografii w formie elektronicznej i papierowej. Przejdźmy więc do szczegółów.

Klienci skorzystać mogą z kilku oferowanych przeze mnie pakietów. Zróżnicowane są one pod względem zakresu usług i ceny, dzięki czemu każdy wybrać może opcję dostosowaną do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Wszystkie proponowane pakiety, oprócz standardowych usług, jakie obejmuje tradycyjna fotografia ślubna w Lublinie, zawierają dodatkowe elementy w postaci najwyższej jakości produktów. Są to:

– płyta DVD

Znajdują się na niej starannie obrobione fotografie w wysokiej rozdzielczości. Należy też dodać, że każda płyta DVD ma spersonalizowany charakter. Oznacza to tyle, że produkt ten wyróżnia się niepowtarzalnym i eleganckim nadrukiem w postaci starannie wyselekcjonowanego zdjęcia i przejrzystego podpisu płyty. Na uwagę zasługuje też sama okładka. Podczas gdy większość fotografów proponuje pudełka z plastiku lub eko-skóry, ja stawiam na najwyższą jakość i wyszukany styl. Właśnie dlatego, oferuję Parom Młodym dwa rodzaje okładek. Pierwsza z  miękkiej, wysokogatunkowej skóry naturalnej, druga okładka w stylu nowoczesnym z fotografią Pary Młodej. W zależności do indywidualnych preferencji, wybrać można jeden z wielu kolorów skórzanych obwolut. Płyta wraz z okładką cechuje się idealnym zgraniem kolorystycznym i, co warto podkreślić raz jeszcze, najwyższą jakością oraz trwałością. Zdając sobie sprawę, że same słowa nie oddadzą uroku ani elegancji omawianego produktu, zapraszam do przejrzenia zdjęć przykładowych płyt CD wraz z etui:

Fotograf Lublin

– animacja video

Wychodząc z założenia, że fotografia ślubna powinna podążać z duchem czasu, wzbogaciłem moją ofertę o niezwykle ciekawy produkt, jakim jest dynamiczna animacja video HD. Jest to profesjonalnie opracowana multimedialna prezentacja zdjęć ze ślubu, wesela i pleneru w wysokiej rozdzielczości. Zachowana jest w niej chronologia, a dynamizm animacji sprawia, że stanowi ona interesującą alternatywę dla zdjęć tradycyjnych. Można więc powiedzieć, że produkt ten jest kompromisem między statycznymi fotografiami a typowym video ze ślubu i wesela. Podczas oglądania prezentacji można przenieść się myślami do najważniejszego dnia w życiu. Warto też dodać, że dostępna za pośrednictwem Internetu animacja umożliwia szybkie i proste zaprezentowanie najpiękniejszych ślubnych fotografii przyjaciołom, znajomym i rodzinie. Jeżeli więc nie mamy okazji, aby się z kimś spotkać i pooglądać wspólnie zdjęcia, wystarczy przesłać link do animacji video. W ten prosty sposób możemy podzielić się z najbliższymi naszym szczęściem uwiecznionym na fotografiach.

httpv://youtu.be/ppFpnVtIX0c

– indywidualna strona internetowa

Oprócz ciekawej formy prezentacji zdjęć w formie animacji, oferuję też bardziej tradycyjny produkt tego typu. Mowa tutaj o indywidualnej stronie internetowej na której podziwiać można fotografie Pary Młodej. Takie rozwiązanie umożliwia szybkie i bezproblemowe pokazanie zdjęć naszym znajomym i rodzinie. Aby przejść do indywidualnej strony internetowej, wystarczy kliknąć w określony link (na życzenie Klienta – strona może być zabezpieczona hasłem). Rozwiązanie to jest niezwykle praktyczne – nie musimy poświęcać już czasu na przesyłanie poszczególnych zdjęć za pośrednictwem maila, bo na spersonalizowanej witrynie znajdują się wszystkie najważniejsze i najpiękniejsze fotki z dnia ślubu, wesela i pleneru. Aby przekonać się o zaletach tego produktu, zapraszam do zapoznania się z przykładową indywidualną stroną internetową:

Prywatna galeria fotografii ślubnej

– zdjęcia reportażowe

W przypadku każdego oferowanego przeze mnie pakietu, osobiście wybieram najlepsze i najciekawsze zdjęcia reportażowe i poddaję je dokładnej, profesjonalnej obróbce.  Reportaż ma na celu pokazanie historii dnia w sposób ciekawy i pełny.

– możliwość wyboru zdjęć dokumentacyjnych

Dodatkowo w każdym pakiecie oferuję niezwykle mile widzianą przez Pary Młode opcję, a mianowicie możliwość wyboru zdjęć dokumentacyjnych. Spośród wszystkich klatek wytypować można te, które przypadną Państwu do gustu, a nie znalazły się one w opracowanym przeze mnie reportażu.

Chociaż zawsze dokładnie ustalam z Klientami zasady współpracy i bezwzględnym priorytetem są dla mnie potrzeby i sugestie Zamawiającego, może się okazać, że wśród wyselekcjonowanych zdjęć zabraknie tych uwieczniających szczególnie ważne dla nas osoby czy momenty. Wielu fotografów nie umożliwia przeglądnięcia nie objętych reportażem zdjęć. Ja jednak wychodzę z założenia, że to Klienci powinni decydować o tym, które klatki chcieliby zachować na pamiątkę.

Wszystkie osoby korzystające z moich usług mają więc okazję wybrać zdjęcia dokumentacyjne, które poddane zostaną podstawowej obróbce. Dzięki temu para Młoda otrzyma zarówno fotografie wyselekcjonowane przez profesjonalistę, jak i te, które wytypowała sama.

– elastyczny czas pracy

Jestem otwarty na potrzeby Klientów, dlatego proponuję zróżnicowany czas pracy w zależności od wybranego pakietu. Z reguły towarzyszę Parze Młodej od przygotowań aż do oczepin. Gwarantuję w ten sposób stworzenie kompletnego reportażu ukazującego poszczególne etapy i wszystkie „odsłony” dnia ślubu. Niemal całodniowe podążanie za Parą Młodą z aparatem pozwala jej się z nim oswoić, otworzyć, aż w końcu nawet zapomnieć zupełnie o mojej obecności, czego efektem są piękne i naturalne (bo ukazujące prawdziwe emocje) zdjęcia. Warto też wspomnieć, że istnieje też możliwość zmiany/wydłużenia godzin pracy określonych w wybranym pakiecie po wcześniejszym ustaleniu.

Wszystkie w/w produkty i usługi oferowane są jako tzw. standard, tzn. oczekiwać ich może każda Para Młoda decydująca się na współpracę ze mną. Opisane opcje wliczone są w ceny pakietów – nie wiążą się z nimi żadne dodatkowe koszty.

Chciałbym teraz zaprezentować dodatkową usługę wyrażając nadzieję, że podobnie jak powyższe produkty, spotka się ona z Państwa zainteresowaniem.

– fotoksiążka

Czym są fotoksiażki, nie trzeba raczej nikomu tłumaczyć. O ich popularności świadczy chociażby fakt, że powoli wypierają tradycyjne albumy – zwłaszcza, jeżeli chodzi o uwiecznienie ważnych chwil z naszego życia. Tego rodzaju pamiątka z dnia ślubu to idealne uzupełnienie proponowanego przeze mnie pakietu usług. Jako nadążający za trendami fotograf ślubny w Lublinie, mam przyjemność zaprezentować Państwu najlepszej jakości profesjonalne fotoksiażki znajdujące się w poście Fotografia ślubna Lublin – Fotoksiążki.

Produkty te wyróżniają się przede wszystkim swoją trwałością i elegancją, a to za sprawą materiału, z którego są wykonane. Tak jak w przypadku okładek na płyty DVD, oferuję fotoksiażki oprawione w wysokogatunkową skórę naturalną. W przeciwieństwie do powszechnie stosowanej eko-skóry, surowiec ten jest odporny na pękanie i kruszenie się. Zdając sobie sprawę z faktu, że pamiątka z dnia ślubu powinna być równie piękna, jak samo to wydarzenie, oferuję piękne fotoksiążki o prestiżowym i wytwornym charakterze. Produkty te łączą w sobie najlepszy styl z wysoką jakością. Istotną cechą fotoksiążek są grube i odporne na uszkodzenia twarde karty. W przeciwieństwie do miękkich kartek, pozwalają one otworzyć fotoalbum całkowicie „na płasko”, co oznacza, że żaden fragment zdjęć nie będzie ukrywał się w grzbiecie. Ogromnie istotna jest także najwyższa jakość cyfrowego druku, który charakteryzuje wszystkie oferowane przeze mnie fotoalbumy.

Należy tutaj podkreślić, że Klienci mają do wyboru wiele formatów fotoksiażek. W zależności od potrzeb i preferencji, można określić ich rozmiar a także ilość stron. Podobnie jak w przypadku etui na DVD, oferuję fotoalbumy ślubne z okładkami w wielu różnych kolorach. Wszystko to sprawia, że mogę zaoferować Państwu spersonalizowane fotoksiążki będące elegancką i oryginalną pamiątką z najważniejszego dnia w Waszym wspólnym życiu.

Brak komentarza
Dodaj komentarz...

Twój mail never publikowane lub udostępniane. Zaznacz wymagane pola *

Menu